در این مقاله میخواهیم طرز درست کردن و برداشتن ارور Entry Point را نشان دهیم و همچنین عواملی که باعث این ارور میشوند را معرفی کنیم.


عوامل ایجاد این ارور:

۱-نصب ناقص ویندوز

۲-ویروس ها و کرم ها

۳-جا به جا کردن فایل های داخل Windows

یکی از عوامل ایجاد این ارور ناقص نصب شدن ویندوز شما هست که میتوانید با یک تعمیر ویندوز آن را حل کنید ولی وقتی ویروس ها این ارور را درست کرده اند نمیتوان با تعمیر کردن ویندوز آن را حل کرد.

یکی دیگر از عوامل ایجاد این ارور میتواند خود شما باشد. با کپی و پیست کردن و یا جا به جا کردن فایل های داخل فولدر Windows باعث به وجود آمدن این ارور میشود و تنها راه آن نصب مجدد ویندوز هست ، البته در گاهی اوقات با system restore کردن هم مشکل بر طرف شده هست.

مشکلاتی که این ارور برای شما ایجاد میکند:

از جمله مشکلاتی که این ارور یعنی ارور Entry Point برای شما و ویندوزتان ایجاد میکند مانع دسترسی کامپیوتر شما به اینترنت و یا اختلال در اجرای نرم افزار های مرتبط با اینترنت و شبکه هست. و بلند مدت باعث تخریب کامل ویندوز شما میشود. البته اگر آنتی ویروس روی ویندوز شما نصب باشد فقط ارور برای شما نمایش داده میشود و از تخریب جلوگیری میکند.

روش های درست کردن این ارور:

همانطور که در بالا گفتیم اگر ویندوز شما ناقص نصب شده باشد با تعمیر کردن آن مشکل حل میشود ولی اگر حل نشد یا مشکل از نصب ناقص ویندوز نبود چی؟ برای این کار فقط یک راه حل وجود دارد که آن دانلود فایل DLL مورد نیاز هست و بعد از دانلود آن را باید روی ویندوز خود نصب کنید.

ابتدا این فایل را دانلود کنید:

http://rapidshare.com/files/384842997/MSVCRT.rar.html

سپس به این آدرس بروید:

C:\WINDOWS\system32

البته اگر ویندوز شما روی درایو D نصب هست به این آدرس بروید:  و همینطور اگر ویندوز شما روی درایو های F , G ,.. نصب هست

D:\WINDOWS\system32

حال فایل دانلود شده را با برنامه ای مانند winrar استخراج کنید و آن را در آدرس بالا کپی کنید. اگر در هنگام کپی از شما سوال پرسیده شد Yes را انتخاب کنید.

بعد از کپی هم یک بار ویندوز خود را ریستارت کنید و امتحان کنید ببینید باز این ارور را میدهد یا نه ، اگر باز این ارور تکرار میشد از روش اول یعنی تعمیر ویندوز استفاده کنید.

تعمیر ویندوز اینگونه هست که باید دیسک اینستال ویندوز خود را داخل کامپیوتر بگزارید و نصب را انتخاب کنید و سپس در همان صفحه اول گزینه Riper را انتخاب کنید و Next را بزنید تا شروع به تعمیر ویندوز کند.

احتمالا بعد از انجام این روش ها ویندوز شما سالم میشود و میتوانید از آن مثل قبل استفاده کنید.