معرفی سایت

روشی رو که در حال حاضر میخواهیم به شما معرفی کنیم ، یکی از ساده ترین و پر سود ترین راهها برای کسب درآمد بالا از اینترنت است .

در این روش شما تنها با عضویت رایگان در سایتی که در زیر به شما معرفی میشود و کلیک بروی لینک تبلیغاتی که به شما داده میشود میتوانید در ازای مشاهده ی هر تبلیغ 10 دلار دریافت کنید .

این سایت میانگین در روز به شما 14 - 20 لینک تبلیغاتی میدهد که شما با مشاهده روزانه اونها میتونید روزی 140 تا 200 دلار درآمد کسب کنید .

به همین راحتی ، پس از اینکه درآمد شما به سقف 10000 دلار رسید و با درخواست پرداخت پورسانت برای سایت ، میتونید این مبلغ رو بروی یکی از حساب های paypal و یا AlertPay ( که هر دو از حسابهای اینترنتی معتبر میباشند ) دریافت کنید .
 روش ثبت نام و توضیحات بیشتر در زیر قرار داده شده .

$ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $  $ 

مرحله اول

 برای ثبت نام در این سایت و کسب درآمد فوق العاده بر روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید.:.$$$ثبت نام$$$.:.

 

.:.$$$ثبت نام$$$.:.

 

.:.$$$ثبت نام$$$.:.
پس از وارد شدن به سایت در منوی بالایی سایت بروی گزینه Register و یا همان create account کلیک کنید .

مرحله دوم : ( ثبت نام )(هر سه به یک صورت است)
پس از وارد شده به صفحه وارد کردن مشخصات ، به ترتیب اطلاعات زیر را از شما میخواهند که پر کنید .


 


- Username ( نام کاربری ) : در این قسمت میبایست یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید ، که میتواند شامل حروف و عدد نیز باشد .


- Password ( رمز عبور ) : در اینجا یک رمز عبور برای نام کاربری خود انتخاب می کنید .

- Verify Password ( بازبینی رمز عبور ) : رمز عبوری را که انتخاب کردید مجددا در این قسمت میبایست وارد کنید .

- Referrer ( معرف ) : این قسمت بصورت اتوماتیک پر شده و معین کنند معرف شما میباشد . ( شما برای ثبت نام نیاز به معرف دارید ، که در این قسمت esbk بعنوان معرف شما جهت ثبت نام اعلام شده است )

Your Name (‌ نام شخصی ) : نام و نام خانوادگی خود را در این قسمت بصورت لاتین وارد کنید .

- Your E-mail Address ( پست الکتریکی شما ) : در این قسمت یک ایمیل معتبر وارد کنید ، زیرا پس از این مرحله ایمیل تائید به آن ارسال میشود .

- Country ( کشور ) : کشور خود را مشخص کنید . در میان کشورها ایران نیز موجود میباشد .

- I accept the Terms of Service ( قبول قرارداد و شرایط )‌ : در این قسمت گزینه Yes , I Accept را انتخاب کنید .

در آخر بروی کلید Create Account کلیک کنید . در صورتی که تمامی اطلاعات رو کامل و صحیح پر کرده باشید به صفحه ی دیگری شما را ارجاع میدهد که در آن به شما اعلام میشود که ، ثبت نام با موفقیت انجام شد. پس از آن میتوانید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت و صفحه کاربری خود شوید . بهتر است کشور تاجیکستان یا امارات را انتخاب کنبد.

من چند تا عکس از سایت براتون میزارم همراه با نوضیحات

امیدوارم کمکتون کنه

دوستان اگه ثبت نام کردید یک پیام بفرستید تا ایمیل شما رو داشته باشم و اگه خبر جدیدی بدستم رسید شما رو مطلع کنم.

صفحه اصلی :

در صفحه اول اکانت یک گزینه به نام 

upgrade today
وجود دارد که میتوان ان را فعال کرد
در صورت فعال شدن تعداد لینکهای شما در روز افزایش میابد و پورسانت بیشتری از زیر مجموعه ها خواهید گرفت

البته هر فردی که ان را فعال کند بیشتر سود متوجه خودش میشود.
اما از انجا که به اندازه نصف درامد زیر مجموعه
به شما پورسانت تعلق میگیرد، فعال سازی این قسمت توسط زیر مجموعه برای شما خیلی سودمند است
اگر شما این قسمت را برای خود و زیر مجموعه شما هم برای خود فعال کند درامد شما چقدر افزایش می یابد؟


روش کار با این سیستم:

Click Links ( کلیک بروی لینک ها ) : در این روش که بسیار راحت و بی دردسر است تنها با کلیک کردن بروی لینکها و برای هر لینک 60 ثانیه صبر کردن میتوانید 10 دلار کسب کنید .

ابتدا به قسمت Earning Area بروید . سپس بروی گزینه Click Links کلیک کنید .

پس از وارد شدن به قسمت Click Links در صورتی که لینکی برای کلیک کردن موجود باشد

با کلیک بروی آنها صفحه ای جدید باز میشود که در بالای آن یک ثانیه شمار معکوس وجود دارد .

پس از گذشت 60 ثانیه انتظار در همان قسمت عددی برای شما به همراه 4چهار عدد دیگر به نمایش در می آید . شما میبایست در میان این چهار عدد بروی آن عددی کلیک کنید که سیستم به شما نشان داده است . ( این کار برای جلوگیری از سوء استفاده در سیستم میباشد ) . پس از آن ، همان صفحه مجدد بارگذاری میشود و شما میتوانید آن را ببندید .

به همین ترتیب بروی لینکها کلیک کنید و به درآمد خود بی افزایید .
نکته مهم در این روش این است که ، شما نباید هم زمان بروی چند لینک کلیک کنید ، چون در این صورت پولی به شما تعلق نمی گیرید . شما میبایست تک تک لینک ها را به همان روشی که توضیح داده شده کلیک کنید و صبر کنید تا مرحله کسب در آمد آن کامل شود .Your Downline ( گرفتن زیر مجموعه ) : شما می توانید با معرفی این سیستم به دوستان خود نیز ، به درآمد خود بی افزایید . به این ترتیب که با وارد شدن به قسمت Your Downline و گرفتن لینک معرفی به دوستان و ارسال لینک و معرفی سیستم به دوستان خود ، در صورتی که آنها ثبت نام خود را تکمیل کنند و به کسب درآمد بپردازند از 50٪ درآمد آنها بصورت مستقیم از طرف سایت بهره مند شوید . یعنی در صورتی که دوست شما که از طریق شما در این سیستم ثبت نام کرده باشد 10 دلار درآمد کسب کند 5 دلار هم به حساب شما وارد میشود .

بدون اینکه از درامد زیر مجموعه شما کاسته شود. یعنی علاوه بر 10 دلاری که به حساب زیرمجموعه شما اضافه میشود 5 دلار هم به حساب شما اضافه میشود.

 

دریافت پورسانت :


پس از اینکه درآمد شما به سقف 10000 دلار برسد با رفتن به قسمت Withdraw می توانید به آسانی پورسانت خود را بروی یکی از حسابهای paypal و یا alertpay دریافت کنید . برای دریافت این مبلغ مستلزم این میباشد که شما یکی از این حساب ها را داشته باشید و یا به حساب دوست و آشنایان خود انتقال دهید . ( بزودی روش ایجاد اینگونه حساب ها و دریافت پورسانت به ریال به شما عزیزان آموزش داده می شود )

یک مطلب خیلی مهم اینکه اگه براتون مقدوره

ساعت 9:30 تا 10 صبح حتما آنلاین بشید.

چون بیشترین لینک رو خواهید دید.

آیا کار شرکت غیر قانونی است؟

خیر چون ثبت نام در این سایت رایگان است که بهترین مزیت آن است و هیچ ارزی از مملکت خارج نمی شود بلکه ارز وارد هم می شود پس نه تنها قانونی است بلکه کمک به اقتصاد کشور نیز هست.

این شرکت از چه زمانی در ایران آغاز به کار کرده است ؟

در تاریخ 09/09/2009 راه به ایران  پیدا کرد . به همین دلیل اعضاش در ایران کمه و  شما می تونید به راحتی تعداد زیادی زیر مجموعه بگیرید و جزو سرگروه های این شرکت در ایران باشید.

آیا در این کار تعادل زیر مجموعه ها  باید وجود داشته باشه؟

خیر تعادل مسئله نیست

چگونه درآمد خودمون از حساب پی پال را دریافت می کنیم؟

شرکت های هستند که دلار های شما در حساب پی پال بخرن که شما با تماس به یکی از این شرکتها دلار های خودتونو نقد می کنید


کسانی که منفی بافی میکنن و میگن همه این سایتها کلاه برداریه و وقت خودمونو الکی تلف میکنیم به همین خاطره که پورسانتی دریافت نکردن چون با آی پی ایرانی طلب پورسانت میکنن.

 

با توجه به اینکه ما میخوایم از این کار ، چند سال درآمد داشته باشیم ، پس خودمون باید این کار رو بدون دوز و کلک ببریم جلو و هم اینکه همه تو اینکار موفق باشیم ، نه اینکه از بقیه استفاده کنیم تا خودمون به جایی برسیم . پس لطفا به توصیه های زیر که به ذهنم رسیده و نوشتم دقت کنین :

<!--[endif]-->به هیچ وجه پسوردتونو به هیچکس حتی مسئولین سایت ندین

من چون بالا سری شما هستم ، این اجازه رو به خودم میدم که این رو بگم : هیچ وقت به بالا سریهاتون نگین از کجا عضو گیری میکنین . ولی حتما به زیر مجموعه هاتون بگین و راهنماییشون کنین .(چون پیشرفت اونها ، پیشرفت شماست )

<!--[endif]-->وقتتون رو بیشتر از اینکه صرف بالا بردن آمار بازدید کننده های وبلاگ و بنرتون کنین ، صرف معرفی این روش درآمد به دوستاتون کنین تا به جای بالا بردن پوینت، زیر مجموعه هاتون رو زیاد کنین که قاعدتا از این روش پوینت هاتون چند برابر بیشتر میشه .